Gossip Girl Fan
Lütfen Üye Olunuz:)

~Gossip Girl Turkey Yönetimi~
Gossip Girl Fan
Lütfen Üye Olunuz:)

~Gossip Girl Turkey Yönetimi~
Gossip Girl Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl Fan

*::....Gossip Girl Severlerin Tek Adresi....::*

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

4.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim

3 posters
YazarMesaj
brunettevanilla123
Site Sahibesi
Site Sahibesi
brunettevanilla123

İtibar
İtibar:
4.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim Left_bar_bleue100/1004.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim Empty_bar_bleue  (100/100)

4.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim Empty
MesajKonu: 4.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim   4.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim EmptyPaz Ekim 26, 2008 7:03 pm

4.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim 0000000206950_3_1

Yazar: Cecily Von Ziegesar
Yayın Evi: Artemis Yayınları
Dil: Türkçe
ISBN No: 9758733 990
Baskı Tarihi: 2007
Boyut: 14x 2x 21
Sayfa Sayısı: 269
Medya: Ciltsiz
Mağaza Fiyatı: 11,00 YTL
İnternet Fiyatı: 8,03 YTL

İçiniz kıpır kıpırsa ve uçuşa hazırsanız, kemerlerinizi bağlayın o zaman. Dört numaralı Dedikoducu Kız macerasına doğru yolculuğumuz başlamak üzere!New York şehrinde ve özellikle de Yukarı Doğu Yaka'da herkes 'kolej-başvurusu-formu-doldurma-salgını' yaşıyor ve aaaa! Artık biraz dağıtmanın zamanı geldi! Acaba Serena, Blair'ın üvey erkek kardeşine vurulmuş olabilir mi? Yoksa Moda Haftası onu gerçek aşkı arama çabalarından uzaklaştıracak mı? Dan ve Vanessa birbirleri için çıldırıyor ve yaratıcılık hayallerinin peşinde koşuyorlar ama insan ne istediğine dikkat etmeli. Nate gelmiş geçmiş en cüce kıza oltayı atarken Blair'ın Yale'deki uzun boylu yakışıklıyla olan görüşmesi beklenmedik yerlere sürükleniyor. Jenny de 'ileri yakınlık münasibetleri'nden hoşlanan yeni bir arkadaş ediniyor. Ve bilin bakalım kim erken başvuruya hak kazanıyor? Beşinci Cadde'dekiler iş pişirmeye devam ederken, New York ufuklarında yüzünü göstermekte olan kış dönemi her zamankinden çok daha 'sıcak' geçeceğe benziyor. Kızlarrr! New York'a, özellikle de Yukarı Doğu Yaka'ya hoş geldiniz! Muzuruz biz. Hınzırız. Üstelik belki de günahkârız. Komik ve insancıl maceralarımız var bizim. Ailelerimiz zengin, bizse her şeyin arsızıyız, özellikle de sevgiye, aşka doymayız. Uçlarda hayatlarımız var ama önünde sonunda biz de insanız. Sizin gibiyiz! Devam eden serinin bu dördüncü bölümünde nasıl oluyorsa oluyor ve kızlar erkekler için birbirine düşmüyor. Zira düşemeyecek kadar meşguller ve geleceklerini planlıyorlar. Gelin görün ki karakterlerin her biri çok daha heyecanlı şeyler yaşıyor: Biri manken oluyor, diğerinin filmi ünlü bir moda gösterisinde kullanılıyor, başka bir tanesinin şiiri New Yorker dergisinde yayımlanıyor, başka birileri Harvard'a ve NYU'ya kabul ediliyor. Blair bile Yale mülakatında ikinci bir şans elde ediyor. Hepsini bir kariyer hırsı bürüyorsa da aralarda öpüşmeyi de ihmal etmiyorlar."Gençler için Sex and the City."-Teen People"Yaramaz, suçluluk veren bir zevk."-Publishers Weekly
https://gossipgirl-tr.yetkinforum.com
simgefron.
Sitenin Süper Admini

Sitenin Süper Admini
simgefron.

Lakap : simmy
Ruh Hali : 4.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim Asik10
Gossip Girl'de En sevdiğin karakter : Blair, Chuck <3
Favori Gossip Girl Kızı : 4.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim Blair%2520is%2520cute

İtibar
İtibar:
4.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim Left_bar_bleue100/1004.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: 4.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim   4.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim EmptyCuma Kas. 07, 2008 8:21 am

saol cnm Very Happy
http://tr-twilight.forum.st
LeightonMeester
Acemi Üye
Acemi Üye
LeightonMeester

Lakap : L.L. (Little Leighton)
Ruh Hali : 4.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim Karizm10
Gossip Girl'de En sevdiğin karakter : Chuck Bass, Georgina Sparks, Blair Waldorf, Serena van der Woodsen
Favori Gossip Girl Kızı : 4.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim Blair%2520is%2520cute

MesajKonu: Geri: 4.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim   4.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim EmptyCuma Haz. 04, 2010 12:46 pm

Bayılıyorum bu seriye Smile Saol..!

4.Kitap Çünkü Ben Buna Değerim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2.Kitap Beni Sevdiğini Biliyorsun
» 1. Kitap Dedikoducu Kız
» 3.Kitap Tek İstediğim Herşey
» 5. Kitap Ben Böyle Severim
» 6.Kitap İstediğim Sensin