Gossip Girl Fan
Lütfen Üye Olunuz:)

~Gossip Girl Turkey Yönetimi~
Gossip Girl Fan
Lütfen Üye Olunuz:)

~Gossip Girl Turkey Yönetimi~
Gossip Girl Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl Fan

*::....Gossip Girl Severlerin Tek Adresi....::*

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

3.Kitap Tek İstediğim Herşey

3 posters
YazarMesaj
brunettevanilla123
Site Sahibesi
Site Sahibesi
brunettevanilla123

İtibar
İtibar:
3.Kitap Tek İstediğim Herşey Left_bar_bleue100/1003.Kitap Tek İstediğim Herşey Empty_bar_bleue  (100/100)

3.Kitap Tek İstediğim Herşey Empty
MesajKonu: 3.Kitap Tek İstediğim Herşey   3.Kitap Tek İstediğim Herşey EmptyPaz Ekim 26, 2008 7:03 pm

3.Kitap Tek İstediğim Herşey 0000000200944_3_1

Yazar: Cecily Von Ziegesar
Yayın Evi: Artemis Yayınları
Dil: Türkçe
ISBN No: 9758733 931
Baskı Tarihi: 2006
Boyut: 13,5x 2x 21
Sayfa Sayısı: 256
Medya: Ciltsiz
Mağaza Fiyatı: 10,00 YTL
İnternet Fiyatı: 7,30 YTL

New York Şehri'ne, Yukarı Doğu Yaka'ya hoş geldiniz. Burada arkadaşlarım ve ben kocaman, muhteşem evlerde oturur, seçkin özel okullarda okuruz! Dedikoducu Kız'ın dünyasına siz de girin! Her zaman en iyi kulüplerde, en çılgın partilerin ortasında yaşanan kıskançlık ve ihanet dolu hayatlarımızı izleyin, bizimle birlikte eğlenin, hislenin, durulun, azın vesaire!Bu bölümde: …S ve B artık zamanı geldiğine göre öpüşüp barışmaya karar vermiş. Hele şükür yani; ilkokulda aynı küvette yıkandığın biriyle ne kadar küs kalabilirsin ki zaten? Asıl sorulması gereken soruya gelince. O, şu: Artık yeniden bir araya geldiklerine göre acaba ne gibi çılgın dolaplar çevirecekler?İnanın bana, ilk öğrenecek kişi ben olacağım ve sonraki de siz.. Sır saklamakta fazla iyi değilimdir de… Hehe! Dedikoducu Kız"Gençler için Sex and the City." -Teen People"Kız kavgalarının lezzeti okuyanı hemen içine çekiyor." -KirkusDedikoducu Kız romanlarının iki ana karakteri Blair Waldorf ve Serena van der Woodsen, birbirlerinin en yakın dostu olmakla en azılı düşmanı olmak arasında bir sarkaç gibi yer değiştiren iki genç kız. Kızların kızlara yaptığını derler, bilirsiniz! Müthiş!Artık Noel zamanı gelmiş. Blair ve Serena yeniden yakın arkadaşlar. Eski numaralarına da kaldıkları yerden devam ediyorlar: Çılgınlar gibi partilere akmak ve Park Cad-desi'nden Karayipler'e kadar yayılan geniş bir alanda, olası tüm erkek-lerin kalbini çalmak gibi mesela. Blair'ın annesi ve Cyrus, Salt Key'de balayında. Okullar tatile girince de Blair, Serena, Aaron ve bir arkadaşları daha sınav sonrası yorgunluklarını atmak için doğruca Salt Key'e uçuyor. Güneş yağları ve üstsüz güneşlenmeler arasında Blair ve Serena, büyük pislik Chuck Bass'tan öç alma planlarını devreye sokuyor. Herkes Serena'nın yılbaşı partisi için özel uçağa atlayıp New York'a geri dönüyor, ki bu partide Blair ve Nate yeniden bir araya gelebilir de, gelmeyebilir de; Serena, Hollywood'un en yürek yakan başrol oyuncusu tarafından gizlice izleniyor… olabilir de, olmayabilir de.
https://gossipgirl-tr.yetkinforum.com
simgefron.
Sitenin Süper Admini

Sitenin Süper Admini
simgefron.

Lakap : simmy
Ruh Hali : 3.Kitap Tek İstediğim Herşey Asik10
Gossip Girl'de En sevdiğin karakter : Blair, Chuck <3
Favori Gossip Girl Kızı : 3.Kitap Tek İstediğim Herşey Blair%2520is%2520cute

İtibar
İtibar:
3.Kitap Tek İstediğim Herşey Left_bar_bleue100/1003.Kitap Tek İstediğim Herşey Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: 3.Kitap Tek İstediğim Herşey   3.Kitap Tek İstediğim Herşey EmptyCuma Kas. 07, 2008 8:21 am

saol cnm Very Happy bu aralar bunu okuyorum
http://tr-twilight.forum.st
**Yağmur--Blair--Serena**
Yeni Üye
Yeni Üye
**Yağmur--Blair--Serena**

Gossip Girl'de En sevdiğin karakter : Blair

MesajKonu: Geri: 3.Kitap Tek İstediğim Herşey   3.Kitap Tek İstediğim Herşey EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 10:38 pm

okudum çok güzeldi bu seriyi seviyorum =)

3.Kitap Tek İstediğim Herşey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 6.Kitap İstediğim Sensin
» 7.Kitap Kimse Daha İyisini Yapamaz
» 1. Kitap Dedikoducu Kız
» 5. Kitap Ben Böyle Severim
» 2.Kitap Beni Sevdiğini Biliyorsun